Mes pažadame naudoti jūsų Asmens duomenis pagal šios politikos nuostatas, taikytinus teisės aktus ir jūsų norus. Asmens duomenis naudojame tvarkydami jūsų užsakymus, siųsdami el. naujienas, kurias užsiprenumeravote. Tuo pačiu jūsų Asmens duomenis naudojame siekdami tobulinti savo produktus ir tam, kad, apsipirkdami liktumėte kuo labiau patenkinti.

Šios Privatumo politikos paskirtis yra aiškiai jums išdėstyti, kaip mes tvarkome jūsų Asmens duomenis, kuriuos mums pateikiate, kaip siekiame juos saugoti, apie jūsų turimas teises ir galimybes kontroliuoti savo Asmens duomenis ir saugoti savo privatumą.

Asmens duomenys – tai bet kokia su jumis susijusi ir jus asmeniškai atpažinti leidžianti informacija.

Kam mes naudojame jūsų Asmens duomenis?

Vykdyti jūsų užsakymą

Jei užsisakėte prekių iš mūsų,tai jūsų Asmens duomenis naudosime siųsdami jums įsigytas prekes ir norėdami susisiekti dėl užsakymo vykdymo eigos el. paštu, telefonu. Tai bus daroma, siekiant įvykdyti pirkimo sutarties sąlygas. Taip pat perduosime jūsų Asmens duomenis prekes pristatančiai firmai bei sandėliui, kad jūsų užsakymas būtų išsiųstas ir pristatytas jūsų nurodytu adresu.

Taip pat galime naudoti informaciją apie jūsų amžių, kad galėtume patikrinti, ar esate pakankamai suaugę sudaryti pirkimo sutartį ir ar mums leistina tvarkyti jūsų Asmens duomenis. Asmens duomenis naudojame tokia tvarka vykdant teisinę prievolę.

KOKIUS ASMENS NUOMENIS MES RENKAME IR TVARKOME

1.Vardas, pavardė.
2. Gimimo data.
3. Telefono numeris.
4. Adresas korespondencijai.
5. Elektroninio pašto adresas.
6. Socialinių tinklų paskyrų kontaktiniai duomenys ir kiti kontaktiniai duomenys.
7. Jūsų pirkimų/užsakymų per Bendrovės svetainę istorija ir su tuo susiję duomenys.
8. Informacija apie Jūsų pradėtus, bet neužbaigtus pirkimus ir su tuo susiję duomenys.
9. Prisijungimo ir naršymo mūsų svetainėje informacija.
10. IP adresas.
11. Mokėjimo už įsigytas paslaugas duomenys (pvz.: banko per kurį apmokėta pavadinimas, mokėjimo būdas, mokėjimo registravimo ir patvirtinimo duomenys ir pan.).

DUOMENŲ SAUGUMA

Dienospasiulymai.lt deda dideles pastangas įgyvendinanat tinkamas technines apsaugos priemones, remdamasi atliktu rizikos vertinimu, kad apsaugotumę duomenis nuo duomenų tvarkymo be leidimo arba neteisėto duomenų tvarkymo ir nuo netyčinio praradimo, sunaikinimo ar sugadinimo. Mes rūpinames vartotojo asmens duomenų saugumu ir konfidencialumu. Tam, kad užkirstume kelią neteisėtai prieigai prie asmens duomenų ar neteisėtam asmens duomenų atskleidimui bei apsaugotume turimą informaciją, mes esame įdiegę saugumo priemones.  

Prieiga prie Asmens duomenų, jų ištrynimas ir taisymas

Jei turite savo registruotą paskyrą, prisijungę asmens duomenis apie save galite pasitikrinti. Tačiau norėdami gauti prieigą prie visų savo asmens duomenų, prašome susisiekti su mumis el. paštu: info@dienospasiulymai.lt  ir mes atsiųsime visų asmens duomenų, kuriuos apie jus turime, kopiją. Tokie asmeniniai duomenys bus pateikiami mašininio skaitymo forma, jums pageidaujant duomenis bus galima persiųsti trečiosioms šalims.

Taip pat, bet kada galite paprašyti pataisyti jūsų asmeninius duomenis ar juos ištrinti, parašę mums į el.paštą adresu info@dienospasiulymai.lt


Primename kad, bet kokie Privatumo taisyklių pasikeitimai bus viešai matomi Internetinės parduotuvės svetainėje.